آغاز سلسله نشست های گفتگو در شهر (کتابخانه انسانی)

منطقه ۱،  3970523005
آغاز سلسله نشست های گفتگو در شهر (کتابخانه انسانی)

 

اداره سلامت منطقه یک از آغاز سلسله نشست های گفتگو در شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی این طرح با شروع مکالمه و ایجاد درک متقابل بهتر بین گروه های مختلف مردم که به ‏طور عادی با هم برخورد و رابطه ای ندارند آغاز می شود. کتابخانه انسانی به شکستن موانع کمک می کند و باعث می شود از تجربیات دیگران استفاده کرده و در انجام امور اعتماد به نفس بیشتری داشته باشیم. وقتی مردم داستان ها را درک می کنند، راحت تر آن را می پذیرند و این درک بیشتر به داشتن جامعه موفق کمک می کند.

سوداگر رئیس اداره سلامت با بیان مطلب فوق افزود طرح گفتگو در شهر با هدف جلب مشارکت مردمی و افزایش سرمایه اجتماعی از طریق توسعه فضاهای گفتمانی و عمومی در قالب پاتوقهای گفتگوی اجتماعی با مدیریت شهروندان فعال و با تجربه، یک سازمان مردم نهاد و افراد متخصص در حال برگزاری می باشد. وی افزود برای هر روز یک موضوع سلامت محور در نظر گرفته شده است که افراد علاقه مند به مشارکت در این گفتگوها می توانند از دوم لغایت نوزدهم مرداد ماه از ساعت 19 الی 20:30 در بوستان نیاوران حضور بهم رسانند.

شایان ذکر است در اولین روز جناب آقای مهندس توسلی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه یک، جناب آقای مهندس امیری معاون محترم اداره کل سلامت شهرداری تهران و جناب آقای دکتر منیعی مشاور عالی و مدیر دفتر محترم شهردار منطقه یک از این برنامه بازدید کردند.

آخرین عناوین